לובסטר רול - גוצ'ה

כאשר נפתח האוייסטר בר (ז״ל), המנה שהכי אהבתי בביקורי במקום היה הלובסטר רול, ולמרות מחירה (110

ש״ח) היה ברור כי היא תהפוך למנת קאלט. האוייסטר בר לא שרד זמן רב, ועל ״חורבותיו״ (ללא כל שינוי

בלוקיישן המעוצב), נפתח סניף נוסף של מסעדת פירות הים גוצ׳ה. למזלנו, היה ברור לבעלים כי מנת הלובסטר רול חייבת להישאר בתפריט (ומחירה הורד ל-93 ש"ח).

לובסטר רול בגוצ'ה - מנת קאלט

לפני כחודש, בעודי זוללת צהרים (ונשארת רעבה) במסעדת דייניגס השוכנת בצדו השני של הרחוב, הקרייבניג ללובסטר רול - אותה לחמנית בריוש חמאתית ושמנמנה שעוטפת חתיכות עסיסיות של בשר סרטנים באיולי - רק התעצם. לצערי, החברות לארוחת הצהרים לא זרמו להמשיך "לקינוח" בגוצ'ה, ואני נתקעתי עם הקרייבינג.

כעבור שלושה ימים בהם לא יכלתי להפסיק לפנטז על הלובסטר, הגיעה ההזדמנות והגעתי לזלול את המנה עם חברה. לא סיפקתי לברמן (המאוד נחמד ומבדר) אופציה להציע לנו מנות אחרות, והבהרתי את הסיבה לביקור. בזריזות חברתי ואני התענגנו על הלובסטר רול. המנה מוגשת עם צ'יפס טעים וסלט ירקות מוחמצים עם טעמים אסייתים, המוסיף רעננות נדרשת לצד חמאתיות הבריוש.

שוב לא טעמתי אף מנה אחרת - על כן הקדשתי לה פוסט

מאז אותו ביקור שוב חזרתי לאכול את הלובסטר רול. הפעם הגענו לפני 19:00, וניצלנו את ההפי אאור שמתקיים כאן בשעות אחר הצהרים ומספק הנחה של 25% על כל התפריט. שוב לא טעמתי עוד אף מנה אחרת מהתפריט. מעט מוזר לי לכתוב פוסט שלם על מנה אחת, אבל הגעתי למסקנה שללובסטר רול זה מגיע. ככה זה עם מנות קאלט. מי פנוי לנישנוש בנחמני?

גוצ'ה - נחמני 26, ת"א. 03-5597933.

//רוית שם-טוב

#כוכביתמבקרת

Featured Posts