חדר הטעימות: Tasting Room

ביקורי הראשון ב-Tasting room היה לאירוע טעימות מעניין של יקב רמת הגולן (שנערך בדממה מוחלטת, ודרך ההתקשרות היחידה בין המשתתפים היתה קבוצת וואטסאפ, או הרמת גבות בזמן כל טעימה). המקום, ששוכן במתחם שרונה, מושקע מאוד, ועיצובו מרהיב ובו בעת שומר על איפוק. נראה כי אין פרט כאן שלא השקיעו בו תשומת לב, ומחשבה מרובה בעיצובו. כבר בערב הטעימות, דאגתי להזמין מקום לבדיקה מדוקדקת של המקום. רציתי לחוות איך יהיה להגיע לטעום כאן טעמים אחרים, כולל כאלה שלא הגיעו מרמת הגולן.

Wlcome to the Tasting Room.jpg

Welcome to the Tasting Room

ה-Tasting Room מציג את עצמו בראש ובראשונה כחנות יין. חנות יין שניתן לשתות ונשנש בה. ובאמת ככזאת, מחירי הבקבוקים זהים לחנויות יין רבות. זאת כמובן, אם החלטתם לקחת בקבוק. אם אתם רוצים להתנסות בחוויית הטעימות המלאה של המקום, תקבלו מעין "כרטיס חבר נטען", שבעזרתו תוכלו לבחור במערכת מזיגה אוטומטית כ-40 סוגי יינות בערב. מכל יין תוכלו לבחור כמות של "טעימה", "חצי כוס", או "כוס מלאה". כל יין מתומחר אחרת, ובערב שאנחנו ביקרנו המחירים נעו מ-6 ₪ לטעימה ועד כ-150 ₪ עבור כוס של היין הכי יקר.

Tasting Room - חנות יין משודרגת ומעוצבת.jpg

Tasting Room - חנות יין משודרגת ומעוצבת

כדי להתנסות בחווית הטעימות תצוידו בכרטיס נטען

התחלנו למזוג לנו מגוון טעימות, אחרי איזה שתיים, כל אחד מצא את מה שנעם לו לתחילת הערב, מזג לעצמו חצי כוס והתמקם על הבר. כידוע, צריך לנשנש משהו עם היין, אז הזמנו לנו מגש נקניקים קטן (חמישה סוגים שונים) ומגש גבינות גדול (שמונה סוגים). למרות תמחור לא זול (במיוחד עבור כמות לא גדולה של גבינות) הלחם אינו כלול, ואם אתם מעוניינים גם בו (לא חושבת שאפשר ליהנות ממנות מסוג זה ללא לחם), תצטרכו להוסיף אותו להזמנתכם באופן עצמאי. אגב, הלחם כאן הוא של "אדון שיפון", אופה אינסטגרמי מוערך, שמוכר מחמצתו במגוון מקומות. והוא כל כך טעים, שחשבנו בתחילה שנסתפק ברבע כיכר, ומהר מאוד הבנו שנזדקק לרבע נוסף.

מגש נקניקים קטן - הצטערתי שלא הזמנתי את הגדול.jpg

מגש נקניקים קטן - הצטערתי שלא הזמנתי את הגדול

מגש גבינות גדול - אין קשר בין כמות לעלות.jpg

מגש גבינות גדול - אין קשר בין כמות לעלות

לחם של אדון שיפון - רבע לא מספיק.jpg

לחם של אדון שיפון - רבע לא מספיק

כל כמה ביסים, קמנו לבדוק ולבחור יינות אחרים לכוס הבאה מהדיספנסרים. מצד אחד כיף שיש לא מעט סוגי כוסות וטעמים לבחירה, ואקט הקימה יכול לתרום לא מעט לשבור רגעי שתיקה או מבוכה (יכול להתאים לדייטים), אבל לעיתים זה מתברר כמשימה מעט מעיקה, במיוחד אם אתה באמצע שיחה קולחת או בדיוק מסיים ביס – מושיט יד לכוס, ומתברר שצריך לגשת לבצע מילוי מחדש לכוס.

לא מעט אופציות – דורשות קימה חוזרת ונשנת מהכסא.jpg

לא מעט אופציות – דורשות קימה חוזרת ונשנת מהכסא

כמובן שאני לא הסתפקתי במגשי הנשנושים והייתי צריכה משהו נוסף. על כן ניסינו גם שתיים מהברוסקטות. אחת של צלעות מעושנות על ממרח סלק פיקנטי, עם מלפפון חמוץ מעל, ואחת של סרדין על פאן טומאט (לחם משוח בעגבנייה ושום). בצורה מפתיע, הסרדין היה המוצלח יותר. ושוב ההגשה והלחם עשו את העבודה.

ברוסקטת צלעות מעושנות - לא מעבר לנחמד.jpg

ברוסקטת צלעות מעושנות - לא מעבר לנחמד

ברוסקטת סרדין - מצוינת.jpg

ברוסקטת סרדין - מצוינת

ה- Tasting Room הוא מעין מקדש ליין ולשתייתו. כל הסובב אותם, מהווה אקססורי. אקססורי יפה, מושקע ונוצץ, אבל עדיין מוצר נלווה. מי שמגיע לכאן כדי לאכול ארוחת ערב, עלול להתאכזב. אבל מי שמגיע להתענג על כמה כוסות יין, בעלות נוחה למדי (אדגיש כי רק היין מתומחר כאן במחירי חנות, שאר האקססוריז יקרים), הנאתו מובטחת.

Tasting Room, קפלן 36 (מתחם שרונה), תל אביב. 03-5333213

#כוכביתמבקרת #מסעדותבתלאביב #כוכביתרוית #ביקורתמסעדה #testingroom

Featured Posts