פיין קוקניג

אני המבקרת הקשה ביותר של עצמי, בכל הנושאים, אבל בטח ובטח בכל הקשור לבישול. אני מאמינה שאי אפשר לבקר אנשים אחרים אם לא אבשל. כמובן, שלא ניתן להשוות בין היכולות המועטות שלי, לאלו של השפים במחוזותינו (גם שאני מבקרת, אני מודעת למאמץ הנדרש מהם יום יום במטבח), בטח ובטח שאצלי ניתן לארח במקסימום ארבעה אנשים (אין כל כך איפה להכניס יותר בדירתי התל אביבית – אגב, עכשיו על סף פינוי ומקווה שבדירה הבאה אוכל להכניס קצת יותר), וכל העומד לרשותי הם זוג כיריים חשמליות וטוסטר אובן גדול.

עושה מה שניתן על הכיריים החשמליות.JPG

עושה מה שניתן על הכיריים החשמליות

כדי לשכלל את יכולותיי ולהעשיר את הידע הקולינרי, התחלתי מידי פעם לקחת חלק בסדנאות בישול. ל-FeinCook התוודעתי לראשונה במהלך שבוע הגסטרונומיה הצרפתית So French So Good שנערך כמעט לפני שנה. אז יאיר פיינברג אירח את השף פרנק דטרייט למעין ג'אם סשיין על הכיריים (להם יש גז אמיתי).

ג'אם סשיין קולינרי.JPG

ג'אם סשיין קולינרי

פיין קוק מייבאים לארץ מספר מוצרי בישול מתקדמים כמו התרמומיקס ותומכים נלהבים בבישול בוואקום (העוף בוואקום שאכלתי כאן היה בין הטובים שיצא לי לטעום). מידי חודש נערכות במקום מגוון סדנאות ומתארחים שפים בנושאים שונים. לדוגמה החודש, בין השאר: יובל בן נריה מ"טאיזו" יתארח וילמד על טכניקות בישול מודרני.

ביום כיף האחרון שהייתי צריכה לארגן למשרד, כרגיל שברתי את הראש מה יתאים לכולם (צריכה תמיד לזכור שתמיד מישהו יתלונן) ואיך לגוון. כיוון שאני המארגנת, אוכל תמיד מעורב. השנה עשינו סדנת בישול בפיין קוק שהתחילה בסיבוב בשוק עם יאיר פיינברג וקניות מהנות בדוכני השוק השונים. בכניסה לבניין פנורמה באחת מקצוות תל אביב הרחוקות, קשה להאמין לחלל המדהים של פיין קוק שמהווה ניגוד מוחלט לשארית הבניין. הנוף הירוק הנשקף מהמרפסת מהטל בך ונדמה כאילו התרחקת אלפי קילומטרים מהמרכז.

הנוף המפתיע שנשקף מפיין קוק.JPG

הנוף המפתיע שנשקף מפיין קוק

אחרי נשנושים קלים (ושתייה מרובה), התחלנו לבשל. כולם היו מעורבים. ובעזרתם הנדיבה של אנשים פיין קוק, גם נוצרה ארוחה מעולה. שמחה לדווח שהפעם כולם היו מרוצים (ושבעים) מיום הכיף. בימים אלו בדיוק מתארגנת עם חברים לבקר באחת הסדנאות המתוכננות החודש וללמוד קצת על בשר. על כן ממליצה בחום להתעדכן אלו סדנאות יש מידי חודש באתר או בפייסבוק של פיין קוק. מובטחת הנאה מעשירה וטעימה.

הסדנאות של יאיר פיינברג.JPG

הסדנאות של יאיר פיינברג

בית פיין קוק, שד' בן צבי 84, תל אביב. 077-710-7744

www.feincook.co.il

//רוית שם-טוב

#כוכביתממליצה

Featured Posts
Recent Posts